Temsilciliklerimiz

Adana Bölge Temsilcisi: Şenol Okuducu

Adana İl  Müdürlüğü
Çukurova Telekom Müd.
Yüreğir Telekom Müd. Mehmet Kalkan
Mersin Telekom Müdürlüğü Veli Kaya
Silifke Saha Operasyonları Emre Göklü
Tarsus Saha Operasyonları Murat Eğinli
Gaziantep Telekom Müdürlüğü Mustafa Şahan
Hatay Telekom Müdürlüğü Yusuf Karakuş
İskenderun Saha Oprasyonları
Osmaniye Telekom Müdürlüğü Hüseyin Tazeoğlu
Niğde Telekom Müdürlüğü Fatih Kılıç
Kahramanmaraş Telekom Müdürlüğü Ali Güngör
Kilis Telekom Müdürlüğü Ali Mert

Ankara Bölge Temsilcisi: Habib Köksal

Ankara İL Müdürlüğü
Bahçelievler Telekom Müdürlüğü Turgay Kutsal
Bartın Telekom Müdürlüğü Özay Alkan
Bolu Telekom Müdürlüğü Ramazan Yıldırım Biltekin
Çankırı Telekom Müdürlüğü Mustafa Tanrıkulu
Dikmen Telekom Müdürlüğü Soner Demiray
Düzce Telekom Müdürlüğü İshak Demiroğlu
Eskişehir Telekom Müdürlüğü Murat Yapıcı
İncesu Telekom Müdürlüğü Mehmet Ali Demir
Karabük Telekom Müdürlüğü Oktay Koyucu
Karadeniz Ereğli Saha Operasyonları
Kastamonu Telekom Müdürlüğü Cemal Arslan
Keçiören Telekom Müdürlüğü Cumhur Osman Nacaroğlu
Kırıkkale Telekom Müdürlüğü Uğur Koçdoğan
Polatlı Telekom Müdürlüğü Bülent Keskin
Sincan Telekom Müdürlüğü Sinan Satılmış
Ulus Telekom Müdürlüğü Alper Çoşkun
Yenimahalle Telekom Müdürlüğü Nazır Yücel
Yenişehir Telekom Müdürlüğü Selçuk Soyer
Zonguldak Telekom Müdürlüğü Remzi Velioğlu

 

Antalya Bölge Temsilcisi: Hasan Çelikkaya

Antalya İl Müdürlüğü Mustafa Biçen
Kızıltoprak Telekom Müd. Emrah Kocabıyık
Güllük Telekom Müd. Ali Ocak
Manavgat Telekom Müd. Ahmet Ersoy
Alanya Telekom Müd. Resul Başak
Kumluca Telekom Müd. Sefa Karamıklıoğlu
Isparta İl Müdürlüğü Murat Kocabaş
Burdur İl Müdürlüğü Kaan Türkel
Karaman İl Müdürlüğü Hasan Mesut Çeliker
Afyon İl Müdürlüğü Niyazi Bayram
Konya İl Müdürlüğü Abdullah Dumlu
Ereğli Saha Operasyonları Veli Uçar
Akşehir Saha Operasyonları Önder Karmış
Beyşehir Saha Operasyonları Hasan Hüseyin Koçak

Bursa Bölge Temsilcisi: Mehmet Hamdi Bayram

Bursa İl  Müdürlüğü Ahmet Fesleğen
Gençosman Telekom Müd. Kadir Atış
Nilüfer Telekom Müdürlüğü Gökhan Duman
Setbaşı Telekom Müdürlüğü Kamil Yalçın
İnegöl Telekom Müdürlüğü Semih Akbulut
Mustafa Kemalpaşa Telekom Müdürlüğü Onur Balcı
Balıkesir Telekom Müdürlüğü Burak Kurtay
Edremit Saha Operasyonları Burak Kurtay
Bandırma Saha Operasyonları
Çanakkale Telekom Müdürlüğü Vahit Erencan
Biga Saha Operasyonları
Bilecik Telekom Müdürlüğü Onur Ülkü
Kütahya Telekom Müdürlüğü Hakan Güzen
Yalova Telekom Müdürlüğü Recep Yazıcı

Diyarbakır Bölge Temsilcisi: Özcan Kızmaz

Diyarbakır İl Müdürlüğü Baran Bünül
Suriçi Telekom Müd.
Bitlis Bölge Müdürlüğü Mehmet Ayördü
Mardin Bölge Müdürlüğü Mehmet Akdoğan
Hakkari Bölge Müdürlüğü Mehmet Ertuş
Van Bölge Müdürlüğü Cengiz Kul
Batman Bölge Müdürlüğü Kamile Akın Soysal
Adıyaman Bölge Müdürlüğü Bayram Aydın
Siirt Bölge Müdürlüğü Kamuran Tekin
Şırnak Bölge Müdürlüğü Ahmet Sakın
Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü Ahmet Güler

Erzurum Bölge Temsilcisi: M.Necip Kalaycı

Erzurum İl  Müdürlüğü Caner Bozkurt
Yakutiye Telekom Müd. Caner Bozkurt
Erzincan Telekom Müdürlüğü Ergün Karakelle
Elazığ Telekom Müdürlüğü Şahin Çoban
Ağrı  Telekom Müdürlüğü Murat Özmen
Bingöl Telekom Müdürlüğü Emre Arslan
 Iğdır Telekom Müdürlüğü İsmail Yılmaz
Kars Telekom Müdürlüğü Atakan Sel
Ardahan Telekom Müdürlüğü Adem Özgür
Muş Telekom Müdürlüğü M.Hanifi Öncel
Tunceli Telekom Müdürlüğü Sezer Çimen

İstanbul Bölge Temsilcisi: Serkan Baş

İstanbul İl Müdürlüğü
Kadıköy Telekom Müdürlüğü Selçuk Dumlu
Bağcılar Telekom Müdürlüğü Serdar Selçuk
Ümraniye Telekom Müdürlüğü Yasin Kandemir
Pendik Telekom Müdürlüğü Ümit Gün
Üsküdar Telekom Müdürlüğü Samet Öztoprak
İkitelli Telekom Müdürlüğü Eyüp Çoker
Gayrettepe Telekom Müdürlüğü Selim Gülay
Büyükçekmece Telekom Müd. Serdar Gündüz
Bayramapaşa Telekom Müdürlüğü Adnan Paçacı
Avcılar Telekom Müdürlüğü Hasan Bilal Selim
Bahçelievler Telekom Müdürlüğü Sezgin Erdalkılıç
Bakırköy Telekom Müdürlüğü Serkan Üstünel
Bebek Telekom Müdürlüğü Durmuş Ünal
Beyoğlu Telekom Müdürlüğü Alahattin Azak
Erenköy Telekom Müdürlüğü Tuncay Erdoğmuş
Fatih Telekom Müdürlüğü Sercan Baltalı
Gaziosmapaşa Telekom Müdürlüğü Engin Ediş
Küçükyalı Telekom Müdürlüğü Erdem Tanrıver
Eminönü Telekom Müdürlüğü Mehmet Özdemir
Tekirdağ Telekom Müd. Hakan Tekeci
Çorlu Saha Operasyonları
Kırklareli Telekom Müdürlüğü Şefik Benzet
Lüleburgaz Saha Operasyonları Hüseyin Gün
Kocaeli Telekom Müdürlüğü Halit Bayhan
Gebze Saha Operasyonları
Gölcük Saha Operasyonları
Sakarya Telekom Müdürlüğü Recep Ülken
Edirne Telekom Müdürlüğü Gökay Akman

İzmir Bölge Temsilcisi: Engin Sevinç

İzmir İl Müd. Ersoy Atay
Aydın Telekom Müd. Mehmet Taç
Denizli Telekom Müd. Bilal Arıkan
Manisa Telekom Müd. Nagehan Toprakçıoğlu
Muğla Telekom Müd. Cafer Kısa
Uşak Telekom Müd. Veli Çırak
Bahçelievler Telekom Müd. Murat Çetintulum
Bergama Telekom Müd. Oğuz Ermiş
Bornova Telekom Müd. Ergin Demirtaş
Çiğli Telekom Müd. Ersin Çelik
Karabağlar Telekom Müd. Ekrem Cırban
Karşıyaka Telekom Müd. Şerif Aras
Konak Telekom Müd. Teoman Yorulmaz
Ödemiş Telekom Müd. İsmail Erülker
Sahil Telekom Müd. Olcay Altınay
Çeşme Telekom Müd. Ersoy Atay
Yenişehir Telekom Müd. Sinan Aslantürk

Kayseri Bölge Temsilcisi: Derya Atay

Kayseri İl Müdürlüğü Halim Soner Karabulut
Erciyes Saha Operasyonları Halim Soner Karabulut
Nevşehir Telekom Müd Yıldırım Ceylan
Sivas Telekom Müd Eren Atak
Malatya Telekom Müd Ahmet Kaplan
Aksaray Telekom Müd Kenan Adıgüzel
Yozgat Telekom Müd Gökhan Sarıkaya
Kırşehir Telekom Müd Ahmet Demir

Samsun Bölge Temsilcisi: Orhan Akyüz

Samsun İl Müdürlüğü
İlkadım Telekom Müdürlüğü
Canik Telekom Müdürlüğü
Çorum Telekom Müdürlüğü Yener Can
Ordu Telekom Müdürlüğü Eren Topal
Amasya Telekom Müdürlüğü Fatih Özşahin
Sinop Telekom Müdürlüğü Semih Babut
Tokat Telekom Müdürlüğü İsa Erden

Trabzon Bölge Temsilcisi: Orhan Akyüz

Trabzon İl Müdürlüğü
Akçaabat Telekom Müdürlüğü Barış Yılmaz
Kanuni Telekom Müdürlüğü Şeref Turhan
Artvin Telekom Müdürlüğü Erhan Uçar
Gümüşhane Telekom Müdürlüğü Ufuk Saraç
Bayburt Telekom Müdürlüğü Yüksel Karaaslan
Giresun Telekom Müdürlüğü Zekeriya Karavil
Rize Telekom Müdürlüğü Hasan Sarı