Teknikerler Günü Doğu I Bölge Müdürü Ziyareti

5 Mayıs Türk Telekom Teknikerleri günü münasebetiyle  Telekomünikasyon Teknikerleri Derneği Erzurum temsilciliği olarak Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. İsmail Tuğcu’ nun da katılımı ve bir grup teknikerle birlikte Doğu I Bölge Müdürümüz Sn. Timur SEVİM ve Bölge Müdür Yardımcımız Sn. Semih ELİBOL Bey'leri  makamlarında ziyaret ettik.
 
Sıcak ve samimi bir ortamda yaptığımız görüşmede; Bölge Müdürümüz Sn. Timur SEVİM Bey’ler, Şirketimizde görev yapan tüm tekniker arkadaşların müşterek sorun ve  beklentileri  bağlamında açıklamalarda bulundular, ayrıca  Şirketimizin, bünyesinde bulundurduğu tekniker camiasına verdiği önem çerçevesindeki yaklaşımları konularında bilgilendirmede bulundular ve arkadaşlarımızın çeşitli sorularına samimi ve doyurucu cevaplar verdiler.

 

Bu güzel ziyaretin gerçekleşmesinde değerli vakitlerini bizlere ayıran Saygıdeğer Bölge Müdürümüze, Bölge Müdür Yardımcımıza ve bizimle birlikte ziyarete katılan değerli tekniker arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi arz ediyor saygılar sunuyoruz.

 

Erzurum İl Temsilcisi
Yıldıray DEMİR
 


 

Bunları da ilginizi çekebilir