ADSL Yan Haklar Uygulamasında Değişiklik

Genel Müdürümüz Sayın Tahsin YILMAZ Bey’in yurt gezileri kapsamında Ekim 2012 tarihinde yapmış olduğu Denizli İl Telekom Müdürlüğümüz ziyaretinde,  Türk Telekom  personeline  “İnternet ve Telefonu Ocak 2013 tarihi itibariyle ücretsiz hale getirelim” düşüncesinin gerçekleştirilerek uygulamaya alınması her çalışanda ziyadesi ile büyük bir memnuniyet yaratmıştır.

Bu uygulamyla 01.01.2013 tarihinden itibaren tüm Türk Telekom Çalışanlarına 68 TL. değerindeki ULTRANET LİMİTSİZ ADSL paketini ücretsiz olarak sunmuştur.

Diğer paketlerde olan arkadaşlarımız ULTRANET LİMİTSİZ ADSL paketine geçmeleri halinde herhangi bir ücret ödemeden ADSL hizmetinden faydalanabilecekler. Daha üst paketlerde olan arkadaşlarımız ise paket ücretlerinden 68 TL.’lik kısmı düştükten sonra kalan ücreti ödeyeceklerdir. Ayrıca TİVİBU, Statik IP vb. hizmetlerden faydalanan arkadaşlarımız bu hizmetlerin ücretini ödeyeceklerdir.

Şirketimiz Yöneticileri tarafından yapılan  bu jest karşısında Telekomünikasyon Teknikerleri Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm Tekniker meslektaşlarımız adına teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu

Bunları da ilginizi çekebilir