KONYA Tekniker Ailesi Fidanları Toprakla Buluşturdu

Derneğimiz Konya İl temsilciliği tarafından organize edilen etkinlikte üyelerimiz fidanları toprakla buluşturdu. Etkinliğe Konya il Telekom Müdürümüz Tevfik Fikret KARAMAN,  İl Müdür Yardımcısı Mehmet Murat USLULAR, Süleyman DÜNDAR, Derneğimiz Genel Başkanı İsmail ÖZKAR, Mali Sekreter Ali Erdal YENİLMEZ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat ALCI, Sait ÖZDAŞ, Konya İl Temsilcimiz Mustafa ATEŞ, Abdullah DUMLU ve aileleri ile birlikte üyelerimiz katıldı.

Açılışı Konya İl Temsilcimiz Mustafa ATEŞ yaparak, birlik ve beraberliğimizi gösteren bu etkinliğin 2013 yılının ilk etkinliği olduğunu ifade ederek, bu tip etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Genel Başkanımız, yoğun iş temposundan arta kalan vakitlerde bu tip etkinlerin meslektaşlarımızın birlik ve beraberlik duygularını ve motivasyonlarını yükselterek Derneğimize ve Şirketimize olan bağlılıklarının artığını ifade ederek gelecek nesillerimiz için fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Telekomünikasyon Teknikerleri Derneği olarak genç meslektaşlarımızın şirketimizdeki çalışma yaşamlarını oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Konya İl Telekom Müdürümüz Tevfik Fikret KARAMAN konuşmasında Şirketimizde etkinliği olan Derneğimizin bu tip organizasyonlar ile bizleri bir araya getirmesi ve yarınlarımız olan gelecek nesillerimize bir miras bırakma olanağını sağlaması adına başta Genel Başkan olmak üzere tüm Yönetim Kuruluna ve Konya İl Temsilciliğine teşekkürlerini sunmuşlardır.

 

Konuşmaların ardından ağaç dikme işlemi gerçekleştirilerek İl temsilciliğimiz tarafından hazırlatılan Konya iline özgü yemekler ikram edildi.

Günün anısına çektirilen aile fotoğrafının ardından vedalaşıp organizasyon tamamlandı.

YÖNETİM KURULU

 

 Basından Haberler :

http://www.ta5dj.com/?p=132 – Arama Kurtarma Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği

http://www.memleket.com.tr/t-telekom-ailesi-fidanlari-toprakla-bulusturdu-177129h.htm – Memleket

http://www.gazete5.com/haber/konya-subesinden-fidan-dikimi-etkinligi-312009.htm – Gazete 5

http://www.haberler.com/telekomunikasyon-teknikerleri-dernegi-konya-subesi-4482019-haberi/ – Haberler.com

 

 

 

Bunları da ilginizi çekebilir