Telekom sınıfı geçti

Geçtiğimiz hafta hepimizi korkutan Gökçeada’daki depremin ardından herkes cep telefonlarına saldırdı.

Tüm GSM operatörleri bir anda kitlendi ve kimse birbirine ulaşamadı.

Ama Türk Telekom bu konuda sınıfı geçti.

Deprem olur olmaz kimseye ulaşamaz iken Türk Telekom Alemdar Müdürü Halit Endeş İstanbul’da olması nedeniyle bölgeden haber almak için beni aradı. 0850 ile başlayan bir numarayı görünce şaşırdım.

Kimse kimseye ulaşamaz iken beni sonradan Wirofon numarası olduğunu öğrendiğim numaradan çok rahat görüşebildim. Kendisine Kocaeli ile bilgi verdikten sonra dün sabah ilk iş olarak Türk Telekom Alemdar Müdürlüğü’nün yolunu tuttum.

Wirofon ile ilgili bilgi aldıktan sonra hemen üzerime bulunan ev telefonumdan dolayı hemen Wirofon numaramı cep telefonuma yükledim.

O kadar güzel özellikleri var ki, bugüne kadar ev telefonu aboneleri niye almadım diye hayıflanacak. Yurt dışına çıkarken GSM operatöründen aldığım 100 TL’leri bulan paketlere de artık son. İnternet üzerinden cep telefonumla görüşebileceğim ve görüşmelerimde yurt dışı ücreti değil, yurt içindeki görüşmeler gibi gerçekleştirilecek. Mesela yurt dışındasınız ve akşam 19.00 sabah 07.00 arası evden eve nasıl ücretsiz ise yurt dışından da ev telefonlarını aradığınızda ücretsiz olacak. Bence hiç durmayın ve hemen bir Wirofon numarası alın. Böylelikle depremde de çekmiyor, aramıyor, ulaşılmıyor sıkıntısı yaşamayın. Merak ettiklerinize anında ulaşın.

Bir kez daha bu uygulamayı hayata geçiren Türk Telekom yetkililerini kutluyorum.

haber kaynak : http://demokratkocaeli.com/index.php/component/content/article/34-mansetler/6857-2014-05-27-08-03-25

Bunları da ilginizi çekebilir